در دنیای امروز، هوش مصنوعی به یکی از ابزارهای کلیدی در بسیاری از صنایع تبدیل شده است. مدل‌های پیشرفته OpenAI، از جمله ابزارهایی هستند که با استفاده از API آن‌ها، می‌توانید به توانایی‌های پردازش زبان پیشرفته دسترسی پیدا کنید. اما خرید API OpenAI برای کاربران ایرانی همیشه با چالش‌هایی همراه بوده است.

در ادامه، به شما نشان خواهیم داد که چرا خرید API OpenAI از AvalAI بهترین انتخاب برای توسعه‌دهندگان ایرانی است.

پلتفرم AvalAI چیست ؟

AvalAI یک تیم استارتاپی در حوزه مدلهای زبانی هوش مصنوعی است که در تیرماه سال ۱۴۰۲ شروع به کار کرد. هدف AvalAI ساده‌تر و ارزان‌تر کردن دسترسی کاربران به ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی است.

AvalAI با ارائه مدل‌های مختلف هوش مصنوعی نظیر GPT-4 Turbo ، Llama3 70B ، Gemini1.5 pro،  Claude 3 Sonnet، GPT-4o ، GPT-4 Turbo Vision و chatGPT ، به کاربران امکان استفاده از ابزارهای مختلف هوش مصنوعی را بدون نیاز به دانش فنی خاص می‌دهد.

علاوه بر کاربران عمومی، سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلفی که نیازمند آنالیز داده و پشتیبانی مشتریان خود به کمک هوش مصنوعی هستند میتوانند از بخش‌های مختلف AvalAI مانند پلتفرم API جهت کاربردهای تحقیقاتی و سازمانی خود استفاده کنند همچنین AvalAI مفتخر است که خدمات پیشرفته و به‌روز را به کاربران خود ارائه دهد.

AvalAI بر حفظ و مراقبت از حریم خصوصی کاربران، سهولت استفاده از ابزارها و چابکی در ارائه خدمات جدید، تأکید دارد.

هم چنین AvalAI در حال توسعه ابزارهای مختلف کاربردی به عنوان راه حل‌های نوین بر پایه هوش مصنوعی است.

مزایای خرید API OpenAI از AvalAI

۱. پشتیبانی از پرداخت بانکی ریالی

یکی از بزرگترین مشکلات توسعه‌دهندگان ایرانی، پرداخت‌های ارزی است. AvalAI این مشکل را حل کرده و امکان پرداخت با ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید به راحتی و با استفاده از کارت‌های بانکی ایرانی، API OpenAI را خریداری کنید.

۲. عملکرد پایدار و بدون قطعی

AvalAI تضمین می‌کند که سرویس‌های خود را با ۱۰۰٪ آپتایم ارائه دهد. این به این معناست که شما می‌توانید با اطمینان کامل از API OpenAI استفاده کنید و نگران قطعی‌های ناگهانی نباشید.

۳. کیفیت درجه یک برای شرکت‌ها

پلتفرم هوش مصنوعی AvalAI با ارائه سرویس‌های با کیفیت بالا، نیازهای شرکت‌های بزرگ و کوچک را برآورده می‌کند. این سرویس‌ها با استانداردهای بین‌المللی سازگار هستند و می‌توانند به شما در توسعه پروژه‌های پیچیده کمک کنند.

۴. اعتبار رایگان برای استارتاپ‌ها

اگر شما یک استارتاپ هستید و به دنبال استفاده از API OpenAI هستید «اول آورد» در پلتفرم AvalAI به شما تا ۵۰ میلیون ریال اعتبار رایگان ارائه می‌دهد. کافی است با پشتیبانی AvalAI تماس بگیرید و پروفایل لینکدین خود را ارائه دهید تا از این اعتبار بهره‌مند شوید.

۵. حمایت از پروژه‌های اپن‌سورس ایرانی

پلتفرم AvalAI در قالب برنامه «اول آورد» به پروژه‌های اپن‌سورس ایرانی که در زمینه هوش مصنوعی فعال هستند، تا ۲۰ میلیون ریال اعتبار رایگان ارائه می‌دهد. اگر شما یک پروژه اپن‌سورس دارید، می‌توانید با ارائه لینک گیت‌هاب پروژه خود، از این حمایت بهره‌مند شوید.

۶. پروژه‌های تحقیقاتی

اساتید دانشگاه و دانشجویان PhD، برای انجام پرو‌ژ‌های تحقیقاتی خود می‌توانند از اعتبار رایگان API در پلتفرم AvalAI استفاده کنند.

برای استفاده از برنامه «اول آورد» و دریافت اعتبار رایگان API OpenAI به لینک زیر مراجعه کنید :
https://avalai.ir/join-aval-avard/

اعتبار رایگان api 
خرید Api هوش مصنوعی 
خرید اکانت چت جی پی تی

چرا از AvalAI برای خرید API OpenAI استفاده کنیم؟

AvalAI با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت، به یکی از بهترین ارائه‌دهندگان API OpenAI در ایران تبدیل شده است. از جمله مزایای استفاده از AvalAI می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی از پرداخت بانکی ریالی: بدون نیاز به پرداخت‌های ارزی و با استفاده از کارت‌های بانکی ایرانی.
  • عملکرد پایدار و بدون قطعی: تضمین ۱۰۰٪ آپتایم برای سرویس‌ها.
  • کیفیت درجه یک برای شرکت‌ها: ارائه سرویس‌های با کیفیت بالا و سازگار با استانداردهای بین‌المللی.
  • اعتبار رایگان برای استارتاپ‌ها: ارائه تا ۵۰ میلیون ریال اعتبار رایگان برای استارتاپ‌ها.
  • حمایت از پروژه‌های اپن‌سورس ایرانی: ارائه اعتبار رایگان تا ۲۰ میلیون ریال به پروژه‌های اپن‌سورس فعال در زمینه هوش مصنوعی.

نتیجه‌گیری

اگر به دنبال خرید API OpenAI هستید و می‌خواهید از مزایای پرداخت بانکی ریالی، عملکرد پایدار، کیفیت درجه یک، و حمایت از استارتاپ‌ها و پروژه‌های اپن‌سورس بهره‌مند شوید، AvalAI بهترین انتخاب برای شماست. با استفاده از خدمات AvalAI، می‌توانید به راحتی و با اطمینان کامل از API OpenAI استفاده کنید و پروژه‌های خود را به سطح بالاتری برسانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید API OpenAI، به وب‌سایت AvalAI مراجعه کنید و از خدمات بی‌نظیر ما بهره‌مند شوید.