درباره AvalAI بیشتر بدانید!

مسئولیت اجتماعی

یادگیری و پیشرفت حق همه است ​

AvalAI یک تیم استارتاپی در حوزه مدلهای زبانی هوش مصنوعی است که در تیرماه سال ۱۴۰۲ شروع به کار کرد. هدف AvalAi ساده‌تر و ارزان‌تر کردن دسترسی کاربران به ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی است.

AvalAI با ارائه مدل‌های مختلف هوش مصنوعی نظیر GPT-4 Turbo ، Gemini1.5 pro ، GPT-4o ، GPT-4 Turbo Vision و chatGPT ، به کاربران امکان استفاده از ابزارهای مختلف هوش مصنوعی را بدون نیاز به دانش فنی خاص می‌دهد.

علاوه بر کاربران عمومی، سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلفی که نیازمند آنالیز داده و پشتیبانی مشتریان خود به کمک هوش مصنوعی هستند از بخش‌های مختلف AvalAI مانند پلتفرم API بجهت کاربردهای تحقیقاتی و سازمانی خود استفاده می‌کنند همچنین AvalAI مفتخر است که خدمات پیشرفته و به‌روز را به کاربران خود ارائه دهد.

AvalAI برای ارائه خدمات بهتر، نیازمند نظرات و پیشنهادات شماست. اگر در مورد محتوای سایت، امکانات و یا کیفیت خدمات نظری دارید، لطفاً از طریق صفحه ارتباط با ما آن را به اشتراک بگذارید.

AvalAI بر حفظ و مراقبت از حریم خصوصی کاربران، سهولت استفاده از ابزارها و چابکی در ارائه خدمات جدید، تأکید دارد.

ما بر این باوریم که ابزارهای ما می‌توانند به کاربران در ارتقای بهره‌وری، خلاقیت و کیفیت یادگیری کمک کنند.

هم چنین AvalAI در حال توسعه ابزارهای مختلف کاربردی به عنوان راه حل‌های نوین بر پایه هوش مصنوعی است.

ما در AvalAI، متعهد به ارتقای دانش و هموارسازی راه پیشرفت همه‌ی فارسی‌زبانان هستیم. ما بر این باوریم که هوش مصنوعی ابزاری قدرتمند برای یادگیری و رشد در جهان امروز و پیش شرطی برای ورود به آینده است. در AvalAI ابزارهای مختلف هوش مصنوعی را برای کمک به فارسی‌زبانان در یادگیری و پیشرفت شغلی و فردی ارائه می‌دهیم.

تمام درآمدهای AvalAI صرف توسعه و ارائه ابزارهای جدید هوش مصنوعی برای فارسی‌زبانان می‌شود. AvalAI ابزارهای مختلفی را برای کمک به شما ارائه می‌دهد، از جمله ارائه جدیدترین اخبار و رویدادهای مربوط به حوزه های تکنولوژی، ارائه منابع و ابزارهای هوش مصنوعی و یک پلتفرم برای به اشتراک گذاشتن دانش و ایده‌های فارسی‌زبانان.

AvalAI متعهد به دسترسی آسان و عادلانه به ابزارهای هوش مصنوعی است و تمام ابزارهای پایه ای رایگان هستند و خدمات ویژه نیز با کم ترین هزینه در دسترس خواهند بود.

با حمایت شما، می‌توانیم به ارتقای دانش و سهولت یادگیری و پیشرفت همه‌ی فارسی‌زبانان کمک کنیم.

فرصت های برابر

برای برخی از اقشار، سرمایه گذاری ، ساده نیست​

ما در AvalAI معتقدیم که تمام انسان ها باید فرصت یادگیری و رشد فردی داشته باشند، صرف نظر از شرایط مالی. استفاده از خدماتی که نیاز به پرداخت هزینه دارند برای برخی از اقشار جامعه آسان نیست، به ویژه برای دانش آموزان و دانشجویان. به همین دلیل ما شرایط ویژه ای را برای این دسته از کاربردان در نظر گرفته ایم.

دانش آموزان، دانشجویان و اساتید دانشگاه علاوه بر خدمات پایه ای رایگان می توانند از تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی در استفاده از خدمات ویژه AvalAI بهره مند شوند. این تخفیف ها می تواند به این دسته از کاربران کمک کند تا از مزایای آموزشی مبتنی بر هوش مصنوعی بهره مند شوند.

ما بر این باوریم که ارائه خدمات پایه ای رایگان می تواند به کاربران کمک کند تا به اهداف فردی خود دست یابند و آینده ای بهتر برای خود بسازند. ما متعهد به ساخت پلتفرمی مطمئن برای کمک به یادگیری و پیشرفت همه کاربران هستیم.

اگر دانشجو، محقق و یا توسعه دهنده هستید و به همکاری با AvalAI علاقه مند هستید، لطفاً از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

شما اهمیت دارید

ما برای انجام مسئولیت اجتماعی خود ، روی شما حساب کرده ایم

بدون شما هیچ ارزشی خلق نخواهد شد. ما روی شما حساب کرده ایم. با به اشتراک گذاشتن تجربه کاربری خود در AvalAI با دوستانتان و یا کسانی که می‌توانند از AvalAI بهره مند شوند، ما را در ایفای رسالت اجتماعی خود یاری کنید.

هدف ما ساختن پلتفرمی کارآمد و مطمئن است که همه بتوانند از آخرین ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی بهره ببرند.

با شما همه چیز ممکن میشود!